Psia akademiaKsiążka ma na celu kształcić u dzieci prawidłowe postawy wobec psów, uwrażliwić na ich cierpienie. Nauka podstawowych zasad postępowania ze zwierzętami. Psy odgrywają szczególną rolę w życiu człowieka, dlatego nie powinniśmy działać na nich agresją tylko z opanowaniem, spokojem, wtedy zdobędziemy szacunek u psa i lepiej będzie nam się z nim pracowało, będziemy mieli jego posłuszeństwo, a także ogromną miłość.

W książce odnajdziemy ciekawe zabawy, które są szczegółowo opisane co należy robić i jak, znajdziemy także piękne zdjęcia różnych ras psów, oraz zdjęcia jak korzystać z dodatków jakie zostały umieszczone w zestawie, miło umilą nam chwile piękne piosenki, a także króciutkie charakterystyki na temat psów, oraz bardzo interesujące informacje na temat zachowania tych zwierząt w pigułce. Do książeczki załączona jest płyta z ścieżkami dźwiękowymi, które ułatwiają dobrą zabawę, oraz duża gra podłogowa, materiałowa kość wypełniona grochem, oraz cztery metalowe śledzie, które umożliwiają dobrą zabawę na podwórku.

,,Psia akademia” to bardzo interesująca książeczka dla dzieci, uczy kontaktu z psem, zawiera ciekawe informacje na temat konkretnych ras psów, dzięki czemu łatwiej wybrać odpowiedniego pupila dla siebie. 

Ta pozycja umiliła mi przyjemnie czas, dowiedziałam się kilku interesujących ciekawostek o których sama nie wiedziałam, poznałam urocze piosenki, a także sama próbowałam odpowiedzieć sobie na pytania zawarte w książce. Sądzę, że każde dziecko powinno przeczytać tą pozycję, gdyż pomimo nauki będzie się przy niej świetnie bawił. Polecam

Tytuł: Psia Akademia 
Autor: Katarzyna Bayer

Ilość stron: 76
Ocena: 6/6

Komentarze