Książka 1 w rankingu!!Premiera ,,Czerwień Obłędu" dopiero 3 września, a już wskoczyła na pierwsze miejsce w rankingu ! Książkę mam u siebie niebawem będę czytać. Zastanawiam się co tym razem wymyślił Dawid. Okładka od razu przyciąga wzrok, więc mam nadzieję, że skrywa w sobie podobne piękno. 

A oto opis książki:

Dorian miał wszystko – młodą i piękną żonę, dom w dobrej dzielnicy Jarocina, zdolnego syna, udany seks, ciekawą pracę i poukładane życie. Nie potrzebował zmian! Nagle jego świat legł w gruzach, runęło wszystko, co do tej pory było dla niego ważne. I nie spowodował tego żaden kataklizm, a… samospełniające się wizje, które wtargnęły w jego uporządkowany świat. 
Ten spokojny mężczyzna uwikłany zostaje w pasmo nieprzewidzianych sytuacji, które zapowiadają tragedię. Co ma z tym wspólnego kobieta w czerwonej sukni? Czy Dorian będzie mógł odwrócić bieg wypadków?


Po opisie i okładce jestem zachęcona do sięgnięcia po tę historię. Recenzja książki pojawi się niebawem. A na razie gratuluję Dawidowi za to, że jego książka jest na pierwszym miejscu. 

http://datapremiery.pl/ranking-ksiazki-horror/


Komentarze