WojownicyDzisiaj otrzymałam w ramach współpracy książkę pt: ,,Ucieczka w dzicz" od wydawnictwa Nowa Baśń. Zainteresowała mnie jej okładka, a także ciekawy opis, więc postanowiłam przygarnąć ją pod swoje skrzydła. Jestem bardzo ciekawa tej pozycji, a zarazem jej tajemniczego świata, który mam nadzieję sprawi, że będę chciała wciąż i wciąż do niego powracać. Recenzja książki pojawi się na dniach. :) Pozdrawiam ciepło :) 

Opis książki:

Od wieków cztery klany wojowniczych kotów dzieliły las według praw ustanowionych przez przodków. Jednak jeden z nich odrzucił odwieczny porządek, stwarzając zagrożenie dla pozostałych.

Bezwzględne koty z Klanu Cienia otaczają siedlisko walecznych, choć mniej licznych kotów z Klanu Pioruna. Błękitna Gwiazda, ich przywódczyni, i jej dumni wojownicy – Lwie Serce i Tygrysi Pazur – nie poddadzą się bez walki, zdecydowani bronić za wszelką cenę swoich pobratymców i młodych.

Gdy sytuacja wydaje się beznadziejna, w lesie pojawia się zwyczajny, domowy kot, o którym mówiło proroctwo i który odmieni losy tych ziem.Komentarze

Publikowanie komentarza