Gdzie kupuje najczęściej książki?

Każdy z nas ma obraną księgarnię w której najczęściej kupuje książki. Ja uwielbiam zamawiać powieści na dyskoncie książkowym http://aros.pl/. Dlaczego wybieram właśnie jego? Różne ciekawe przeceny, szybka dostawa (zdarza się nawet, że już następnego dnia paczka czeka na mnie na poczcie). Za inne księgarnie rzadko sięgam (jedynie empik.pl gdy nadarzy się okazja zdobycia książki przed premierą). Obrałam jedną sprawdzoną drogę i jej jedynie się trzymam bo wiem, że mnie nie zawiedzie. Wiele kupiłam u nich książek i jestem zadowolona z tej wspólnej współpracy. A wy gdzie najczęściej kupujecie książki? Na jakich stronach?Komentarze

 1. A ja ostatnio tak kombinuję i przeliczam, żeby wyszło jak najtaniej, i żeby świąteczne prezenty się udały a portfel nie ucierpiał :-) korzystam też z Arosa, jak i www.nieprzeczytane.pl, www.czytam.pl i internetowy matras, gdy są zniżki i z rabatem za recenzje :-) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczytani.pl, ceny książek wahają się miedzy 4-6 zł do 10 zł. Te same w innych księgarniach są trzykrotnie droższe.

  OdpowiedzUsuń
 3. Najczęściej kupuję w Arosie, Empiku i Bookdepository (książki anglojęzyczne) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie króluje nieprzeczytane.pl Co prawda trocę się czeka na wysyłkę, ale warto. Ceny mają chyba najniższe w sieci, a odbiór w kiosku to tylko 3 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja najczęściej kupuję w bonito.pl i swiatksiazki.pl. Aros.pl też należy do moich ulubionych sklepów internetowych i tam też robię zakupy ;).

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza