Jesteś tylko mojaNie możesz spać, racjonalnie myśleć... Nieproszony gość wciąż ci miesza w głowie, kusi, doprowadza do szaleństwa, podnieca... Przyciąga cię coraz bliżej i bliżej, próbujesz się powstrzymać, stawiasz opór, starasz się od niego uwolnić, ale to nie jest takie łatwe. Ma cię w garści. Co z tego wyniknie?

Erica to dwudziestojednoletnia bohaterka powieści. Mieszka w Bostonie, skończyła studia, prowadzi modowy portal społecznościowy Clozpin i pomimo głębokich ran, które powstały w jej sercu od momentu, kiedy jej mama odeszła, wiedzie całkiem udane życie. Do pewnego momentu, aż jej firma nie staje na włosku. Postanawia spotkać się z inwestorami, od których zależy los jej nowo utworzonego portalu.

Pewnego dnia na jej drodze staje dwudziestosiedmioletni przystojny, uwodzicielski Blake Landon- miliarder i rzekomy haker- od razu zawraca jej w głowie i to z wzajemnością. Od chwili kiedy ją pierwszy raz zobaczył, zafascynowany osobowością i urodą Erici chce ją zdobyć i podporządkować sobie . Nie rozumie słowa nie. Gdy czegoś pragnął liczyło się tylko jego zdobycie. Kiedy jednak odkrywa mroczny sekret z przeszłości dziewczyny, nie tylko traci jej zaufanie, ale naraża na niebezpieczeństwo jej życie.

Wiele osób twierdzi, że schemat pojawiający się w powieści ,,Jesteś tylko moja" już tyle razy był powielany, z czego książka staje się nudna i mało atrakcyjna. Ja jednak nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Pomimo podobnych scen, zachowań, emocji uwielbiam takie historie. Wciągają, chwytają za serce roztrzaskując je na milion kawałków. Szybko się je czyta z wypiekami na twarzy, pragnienie poznania dalszych losów bohaterów nie pozwalają oderwać się od danej historii. Są piękne, pełne emocji, które można z łatwością dojrzeć, wczuć się w opowiadaną opowieść. Przyciągają, magnetyzują, pochłaniają do reszty. Kocham takie powieści.

W tej książce nie zabraknie też wielu tajemnic, które skrywa nie tylko Blake, ale także Erica dzięki czemu ich historia staje się jeszcze bardziej ciekawsza. Czytamy ją w zawrotnym tempie chcąc dowiedzieć się jak potoczą się ich wspólne losy, czy będą szczęśliwi, czy będą razem, jakie autorka ma wobec nich plany. Nie mogę się doczekać dalszej historii z życia Blake'a i Ericy. Wierzę, że autorka nas miło zaskoczy. Polecam.

Tytuł: Jesteś tylko moja
Autor: Meredith Wild

Wydawnictwo: Burda
Ilość stron: 299
Ocena: 5/6

Komentarze

  1. Zgadzam się z Tobą w 100%. Jakiś czas temu ją czytałam i teoretycznie wydaje się być sztampową historią wątek hakerski dodaje szczypty niebezpieczeństwa, co wciąga. Też czekam na dalsze części :)
    kate-with-books.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza