Dla twojego dobra


Z niecierpliwością wyczekiwałam drugiego tomu serii ,,Haker", gdyż pierwsza część pt: ,,Jesteś tylko moja" bardzo mnie zaciekawiła, zainteresowała, a do tego pozostawiła pewien niedosyt. Więc gdy tylko ukazała się na rynku wydawniczym musiałam, ją zdobyć, by przekonać się jak dalej potoczą się losy moich ulubionych bohaterów.

Blake od zawsze słynął z tego, że musi wszystko kontrolować, ma na tym punkcie obsesję. Erica za każdym razem starała się mu to wybić z głowy. Nie podobało się jej postępowanie. Postawiła wiele granic, jednak on jak taran ciągle je niszczył. Na każdym kroku z nim walczyła, nie chciała poddać się tak łatwo. 

Jednakże ostatnie wydarzenia spowodowały, że między Blake'm i Ericą coś się zmieniło. Mężczyzna zdobył jej zaufanie. Po gorączkowych protestach i rozpaczliwych próbach zwalczenia tego, co do niego czuła, Erica w końcu pozwoliła mu zbliżyć się bardziej niż komukolwiek przedtem. Zaczyna nowy etap w swoim życiu. Niestety demony przeszłości dadzą o sobie szybko znać. Wkraczają sukcesywnie, by wreszcie stać się zagrożeniem dla ich wspólnej przyszłości. Jak myślicie co się wydarzy? Czy ich związek przetrwa? Koniecznie musicie przeczytać

Po przeczytaniu obu powieści stwierdzam, że bardziej ,,Dla twojego dobra" przypadła mi do gustu. Dlaczego? Więcej się dzieje, czytelnik wkracza w istny wir wydarzeń od których nie sposób się oderwać. Pasja, namiętność, akcja, która nabiera ogromnego przyspieszenia, miłość, strach, niepewność. Adrenalina wzrasta z każdą kolejną stroną. Emocje przewijają się jedna po drugiej doprowadzając, czytelnika do istnego szaleństwa. Bohaterowie, często podobni do nas samych, przedstawiają nam swój świat. Mamy okazję towarzyszyć im w tym codziennym życiu, tym niełatwym, skomplikowanym gdzie nic nie przychodzi z łatwością.

Fabuła może i nie powala na kolana, jest podobna do wielu innych powieści, a bohaterowie nie wyróżniają się niczym szczególnym. Mimo tego doskonale się przy tej książce bawiłam. Odprężyłam się, wyluzowałam. Powieść naładowała mnie pozytywną energią, podniosła ciśnienie, endorfiny, a także adrenalinę. Seria Haker jest dobrą odskocznią od nawału pracy, nauki, pozwala zapomnieć o paskudnej pogodzie za oknem. Prosty styl autorki sprawia, że książkę pochłania się w bardzo szybkim tempie, a każde kolejne zdarzenie w fabule podsyca ciekawość czytelnika co tym razem wydarzy się w życiu naszych głównych bohaterów. Gorąco polecam.

Tytuł: Dla twojego dobra
Autor: Meredith Wild

Wydawnictwo: Burda książki
Ilość stron: 325
Ocena: 5/6

Komentarze