Nie oddam szczęścia walkoweremŻycie po trzydziestce może zaskakiwać. Gdy dojrzałą kobietę dopada rutyna, nudna codzienność i udawane czułe gesty wobec mężczyzny, którego nie kocha, nic nie powstrzyma jej od przewrócenia swojego życia do góry nogami. Nową, przebojową powieść dla kobiet opublikuje w kwietniu wydawnictwo Czarna Owca.

Czy doświadczona kobieta, żona i matka prowadząca wzorowe życie ma prawo czuć się znudzona i niespełniona? Co jeśli w obliczu niespodziewanego uczucia odkryje, że ojciec jej dzieci nie jest miłością jej życia? Czy tylko mężczyznom wolno wdawać się w romanse? „Nie oddam szczęścia walkowerem” to pełna dystansu i humoru opowieść o dwóch przyjaciółkach, które latami tkwiły w związkach przetykanych kłótniami, niezrozumieniem i emocjonalną pustką i nagle zrozumiały, że wcale nie musi tak być. W pisanych do siebie mailach kobiety śmieją się ze swoich nowych doświadczeń, dzielą lękami i coraz bardziej przekonują do nowo zawartych znajomości.

Paulina Płatkowska – absolwentka Katedry Teorii Literatury, Teatru i Filmu na Uniwersytecie Łódzkim, pracuje w branży wydawniczej od czwartego roku studiów. Prywatnie mama Zosi i Tereski, partnerka Waldka, pani psa Manuela i kota Racucha oraz przyjaciółka Agnieszki.

Agnieszka Jeż – absolwentka filologii polskiej i filologii bałtyckiej na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie zajmuje się literaturą polską wydawaną w Grupie Wydawniczej Foksal pod logo W.A.B. W życiu prywatnym: mama (w kolejności chronologicznej) Kaliny, Jeremiego i Jagody, żona Andrzeja, opiekunka Fifi i przyjaciółka Pauliny.

Premiera 13 kwietnia! A niebawem na blogu pojawi się recenzja książki

Komentarze