NOWOŚCI WYDAWNICTWA PSYCHOSKOK

Zapraszamy na wspaniałą i niezapomnianą ucztę dwóch doskonałych powieści o zróżnicowanej tematyce „Fałszywa Trójca” i „Wrota”.


Fałszywa Trójca” to pierwszorzędny debiut Marcina Buczyńskiego. Powieść jest napisana z wielką erudycją, doskonałą dbałością o szczegóły przedstawianych państw i zamieszkujących je społeczności, wspaniałą dynamiką akcji i dokładnie przemyślanymi intrygami. A gdy emocje powodują, że nasze wewnętrzne barometry chcą eksplodować, wtedy, dla chwilowego uspokojenia i równowagi, pojawiają się wątki miłosne.

Książka zabierze cię na wyprawę po wyjątkowym, barwnym świecie, rządzonym przez istoty wszelkich ras i wierzeń. Fani Eragona i Władcy Pierścieni odnajdą tu dobrze znaną, intrygującą atmosferę fantastyki i trzymające w napięciu zwroty akcji. Nie zabraknie miejsca na bohaterstwo, poświęcenie i walkę w imieniu bezbronnych. A wszystko to w klimacie potężnej magii, sięgającej aż ku domenie bogów.


„Wrota” to powieść jednego z najwybitniejszych pisarzy japońskich przełomu XIX i XX wieku Natsume Sōseki. Opisuje historię mężczyzny, który na własne życzenie boryka się z samotnością i demonami przeszłości.

Bohaterem „Wrót” jest przeciętny Japończyk, który całe dnie spędza w pracy, a wieczorami znajduje czas na – zdawałoby się na pierwszy rzut oka – banalne rozmowy z żoną. Gdyby nie lekkie pióro autora, gdyby nie łatwość, z jaką luźne literki zamienia on w niebanalnie brzmiące zdania – byłaby to zapewne lektura przeciętna, jedna z wielu… Tymczasem „Wrota” wciągają, fascynują, pulsują pełną gamą barw ludzkich emocji i namiętności oraz… głęboko skrywanej tajemnicy życia mężczyzny.

Książki do kupienia między innymi w sklepie internetowym http://tylkorelaks.pl/

Zapraszam do polubienia :) : Polub nas na Facebooku

Komentarze