Rewelacyjne książki erotyczne Marty W. Staniszewskiej

Wydawnictwo Psychoskok coraz bardziej mnie zaskakuje :) Coraz to nowsze perełki ukazują się na rynku wydawniczym. Na pewno muszę zdobyć te powieści. Zostałam zachęcona do lektury, a wy?


 „Nigdy Cię nie zapomniałam” cz.1 i „Nigdy nie pozwolę Ci odejść” cz.2, znakomicie wpisują się w kanon romansu. Tego gatunku, który kobiety ubóstwiają najbardziej. Namiętność, erotyzm i miłość, a to wszystko przeplatane intrygami i dziwnymi zbiegami okoliczności.Nigdy cię nie zapomniałam”jest lekko opowiedzianą historią trudnego, pełnego meandrów, związku kobiety z mężczyzną. Na zapleczu tej gorącej miłości czai się śmiertelne niebezpieczeństwo. Życie Aleksa jest poważnie zagrożone, a przez związek z Sophie, również ona nie może czuć się bezpiecznie. Czy w takich okolicznościach miłość ma szansę na przetrwanie?


Nigdy nie pozwolę ci odejść” to druga część gorąco przyjętego erotyka „Nigdy cię nie zapomniałam”. Przesycona pikantnymi scenami, jeszcze bardziej namiętna i smakowita, pełna czułości historia dwojga kochanków, których miłość przetrwała ponad czasem i ludzką zazdrością.

Książki do kupienia między innymi w sklepie internetowym http://tylkorelaks.pl/


Komentarze

Prześlij komentarz