Gen- Wydawnictwo PsychoskokZapraszam do zakupienia bardzo ciekawego ebooka :) Żeby was do niej zachęcić wklejam fragment powieści :) Mam nadzieję, że to was skusi do sięgnięcia po nią :) 


- Jak masz na dysku moje notatki to daj je do wglądu Krysi – powiedział Jacek. 
          Damian zatrzymał się przy drzwiach. Stał chwilę w bezruchu, zamyślony ważył prośbę Jacka. Jego związek z Krystyną był specyficzny. Właściwie nie powinien mieć miejsca. To on – Damian był od ryzykownych zajęć, zaś Krysia miała wszystko ustabilizowane i unikała wszelkich zagrożeń. Teraz i ona miałaby wstąpić na grząski grunt. Zdawał sobie doskonale sprawę, że nie powinien jej pozwolić, nie wolno mu było jej narażać, a jednocześnie nie mógł jej tego zabronić, jeżeli tylko będzie chciała przejrzeć te notatki i nie mógł odmówić Jackowi… 
- Wiesz co… – Damian zwrócił się do Jacka, – …ja jej wspomnę o tym, o czym rozmawialiśmy, o twoich kłopotach i przekażę jej twoją prośbę. Ale lojalnie ją uprzedzę przed ewentualnymi konsekwencjami jakie i ją mogą spotkać. Ale jak zechce w to wejść to pozostanie mi tylko ją chronić. - Nie chcę jej w nic mieszać, ale potrzebuję innego, świeżego spojrzenia. 
- Ok. – Damian w pouczającym geście podniósł wskazujący palec prawej ręki do góry. – Pamiętaj, uważaj na wszystko i nie rób nic pochopnie. Chodzisz po kruchym lodzie.


Ebook dostępny na stronie http://www.ebooki123.pl/gen_p517Komentarze