Radość kwiatówGdzie nie spojrzę widzę jak inni chwalą się swoimi rysunkami. Kolorowanki opanowały świat. Nie tylko młodsi mają z tego ogromną radość, ale też dorośli. Pojawiają się rozmaite wzory, te proste, jak i skomplikowane, te dla bardziej cierpliwych. Każdy odnajdzie w nich coś dla siebie, co urozmaici wyobraźnię. Sama od dłuższego czasu mam chęć na pokolorowanie czegoś, dlatego postanowiłam wziąć w swoje łapki ,,Radość kwiatów".

Zwróciłam uwagę na kolorowankę dzięki przepięknej okładce, która od pierwszego wejrzenia sprawiła, że zapragnęła ją mieć. Jest nie tylko piękna na zewnątrz, ale także w środku. Rozmaite wzory mienią się i czekają na to, aż wypełni się je rozmaitymi kolorami. Niestety przez ciągły brak czasu i cierpliwości, do dziś nie udało mi się nasycić obrazka pięknymi kolorami. Jak tylko zaczną się wakacje, wezmę swoje przybory do ogródka i pod drzewkiem pobudzę swoją wyobraźnię, tak by stworzyć coś niezwykłego. 

Ta kolorowanka pozwala na rozmaite kombinacje kolorami. Nie trzeba trzymać się utartych schematów, wystarczy coś sobie wyobrazić i nanieść na papier. Ja używałam rozmaitych kolorów w różnych odcieniach. Nie jestem może profesjonalna (amatorka, która sama przekracza linie), ale wyśmienicie się bawiłam. Autorka zaprasza nas do swojego szkicownika, do pięknych pejzaży z Walli i nie tylko. Opowiada trochę o sobie, o swojej inspiracji, a także zaprasza za kulisy, co tylko dodaje wyjątkowości tej kolorowance. To nie tylko książka z pięknymi wzorami, które trzeba wypełnić, ale też książka z cudownymi cytatami, które trafiają do serca.

Przy ,,Radości kwiatów'' można się odprężyć, wyciszyć, zapomnieć o otaczającym świecie, zrelaksować. Do kolorowania można zaprosić całą rodzinę i świetnie się przy niej bawić. Zawiera wiele stopni trudności, więc dla młodego członka rodziny się znajdzie zajęcie, a także dla tego trochę starszego. Tytuł: Radość kwiatów
Autor: 
Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: HarperCollins
Ilość stron: 96
Ocena: 6/6

Komentarze

 1. Faje są takie kolorowanki, ale nie dla mnie, bo brak mi cierpliwości :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydrukuj sobie jedną czy dwie z netu i zobaczysz, że się wciągniesz:) Tu masz fajny serwis z darmowymi kolorowankami: coloring pages

   Usuń
 2. Fajne są te kwietne kolorowanki. Mam jedną, ale ta mi się bardzo podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszyscy malują, kolorują... tylko ja jeszcze nie mam swojego egzemplarza :( A widzę, że jest tyle tego do wyboru... że każdy znajdzie coś dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza