Życie i zdrowie masz tylko jedno!- zacznij o nie dbać!Co chciałabyś/chciałbyś życzyć swojej Mamie z okazji Dnia Matki? 


W zależności od wieku w jakim jest Twoja Mama, mogłabyś/mógłbyś jej życzyć: zdrowia, dobrej pracy, kochającego męża/partnera, bliskich i oddanych przyjaciół, dobrych relacji z ludźmi, wiary w swoje możliwości, dużo miłości, nadziei, wiary w Bożą opiekę i prowadzenie i… na pewno wielu innych rzeczy. Jako dzieci wiemy, jak ważne jest, aby nasze Mamy żyły jak najdłużej i cieszyły się dobrym zdrowiem. Wiem, jak to jest istotne. Jak ważna jest świadomość dbania o siebie i swoje zdrowie. Moja Mama ma obecnie 68 lat. Dba o siebie, tak jak potrafi i dzięki temu na razie cieszy się dobrym zdrowiem. To znaczy nie choruje na choroby cywilizacyjne. Codziennie z Tatą przemierzają kilka kilometrów pieszo. Dzięki dobremu zdrowiu i samopoczuciu, już siódmy rok studiuje na Uniwersytecie III Wieku, udziela się społecznie w Zarządzie tego Uniwersytetu, od 6 lat uczy się języka angielskiego. Dużo podróżuje ze znajomymi z Uniwersytetu. Przez ostatnie lata moja Mama przeczytała trochę książek psychologicznych i różnych poradników o zdrowiu, aby móc lepiej zadbać o siebie. Również moja książka pt. „Życie i zdrowie masz tylko jedno” została przez Nią ciepło przyjęta i jest polecana koleżankom, które chcą poszerzyć swoją świadomość dotyczącą lepszego życia. Z kolei, mój Tata (71 lat) zawsze był aktywny fizycznie. Od kilku miesięcy w jego jadłospisie dominują warzywa, owoce, kasze, rośliny strączkowe oraz małe ilości mięsa i produktów nabiałowych i to nie każdego dnia.  

A jak już Twoja Mama przeczyta książkę „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, to zawsze możesz ją od niej pożyczyć, aby poczytać o budowaniu bliskich, harmonijnych relacji i udanego związku, wychowaniu dzieci, pielęgnowaniu miłości, realizowaniu swoich marzeń, odkrywaniu swojej misji życiowej i najlepszej pracy, z której można czerpać dużo zadowolenia. „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, napisane przez Violettę Wróblewską - psychologa, psychocoacha, terapeutę i nauczyciela akademickiego, popularyzatorkę zdrowych stylów życia, ma szansę stać się ulubionym przez Twoją Mamę i Ciebie podręcznikiem dobrego życia. Życia, w którym zawsze może być więcej dobra, satysfakcji, zadowolenia z siebie i innych, radości i spokoju wewnętrznego. 
Druga książka autorstwa Violetty Wróblewskiej pt. „Studium sztuki lepszego życia” proponuje Czytelnikowi autocoaching życiowy i ćwiczenia oparte na książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.

Jeżeli wciąż się wahasz, to zachęcam Cię do zapoznania się z opiniami o książce zebranymi między innymi z różnych księgarń internetowych: http://psychologwarszawa.biz.pl/?opinie-czytelnikow-o-ksiazce-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-,34

Książkę „Życie i zdrowie masz tylko jedno” można kupić w wielu księgarniach stacjonarnych i internetowych m.in. na http://tylkorelaks.pl/

Z życzeniami wszystkiego dobrego
Violetta Wróblewska
www.psychologwarszawa.biz.pl

Komentarze