Dzień z cytatami- nigdy nie rezygnuj z marzeń
Długo nie było żadnego cytatu! Trzeba to szybko nadrobić. Sesja za pasem, dlatego tak rzadko do was zaglądam. Ale pamiętam o was! Już w lipcu regularnie będę zamieszczać recenzje na bloga, ciekawe zdjęcia, cytaty i wiele innych! A tak na razie raz na jakiś czas tutaj coś wrzucę ;) Niebawem moja opinia na temat ,,Konkurs na żonę'', ,,Chłopak z innej bajki'', ,,Żniwiarz''.,,Masz przed sobą wspaniałe życie. Przeżyj je co do minuty. Zacznij już teraz''.- Kim Holden- Promyczek.,,Nie mówię, że nie powinieneś realizować celów i spełniać marzeń. Po prostu nie rezygnuj z tego, co dzieje się teraz, dla nieznanej przyszłości. Może ominąć cię wiele szczęścia, kiedy będziesz czekał na lata, które mogą nigdy nie nadejść. Nie trać czasu, bo przegapisz chwilę obecną, a przyszłość wcale nie jest taka pewna.''- Kim Holden- Promyczek.
,,Masz tylko jedną szansę w tym cyrku zwanym życiem. Nie siedź na widowni, przyglądając się przedstawieniu. Wskakuj na scenę i bądź wielki. Właśnie tam znajdziesz ogień''.- Kim Holden- Gus.

 

,,Niezależnie od tego, co się dzieje, życie toczy się dalej, czy ci się to podoba, czy nie, i nigdy nie możesz pozwolić sobie na to, żeby się zatrzymać i po prostu złapać oddech''- Colleen Hoover- Hopeless.,,Miłość nie zawsze jest ładna. Czasami wciąż masz nadzieję, że w końcu będzie inaczej. Lepiej. A potem, zanim się zorientujesz, znowu jesteś w punkcie wyjścia, a serce zgubiłeś gdzieś po drodze.''- Colleen Hoover- Ugly love.,,Często usiłujemy ukryć nasze uczucia przed tymi, którzy powinni je poznać.''- Colleen Hoover- Maybe Someday.,,Ludzie przychodzą, ludzie odchodzą. Wiemy o tym, ale za każdym razem, gdy się to zdarza, jesteśmy zaskoczeni. To jedyna rzecz w naszej egzystencji, której możemy być pewni, ale często łamie nam serce.''- Cecelia Ahern- Na końcu tęczy.,,Można uciekać i uciekać w nieskończoność, ale prawda jest taka, że wszędzie tam, gdzie się zatrzymasz, dopadnie Cię Twoje życie.''- Cecelia Ahern- Na końcu tęczy.

Komentarze