Dzień z cytatami- powrót do częstszego blogowania
Powoli studia dobiegają końca. Ostatnie zaliczenia i upragnione wakacje! Zrobiłam wiele zapasów czytelniczych, więc od lipca zabieram się ostro do roboty! Będę tylko czytać, pisać i leniuchować na ogródku! Grzać się przy promieniach słońca i rozkoszować się błogim spokojem. Przez okres nauki bardzo zaniedbałam bloga, ale niebawem się to zmieni! Będę też przymierzać się do prowadzenia filmików, ale to jeszcze wyjdzie w praniu. A dzisiaj przychodzę do was z garścią nowych cytatów! Zapraszam!


"Nie wszystko, co nas przeraża jest złe, czasem trzeba się odważyć i ruszyć w nieznane."- Kasie West. Chłopak z innej bajki.,,Wszystko przychodzi o wiele łatwiej, gdy nie trzeba polegać na innych.''- Kasie West- Chłopak z innej bajki.
,,Wszyscy popełniamy błędy i wszyscy bez wyjątku pragniemy tego, czego nie możemy mieć. Czegoś albo kogoś… Zawsze.''- Katarzyna Misiołek- Dziewczyna, która przepadła.,,Natura nie ma dla nas litości, a my nie mamy jej dla siebie nawzajem. Powinnyśmy się wspierać, ale wolimy ze sobą walczyć.''- Katarzyna Misiołek- Dziewczyna, która przepadła.,,Świat przypomina teatr, na którego deskach jednocześnie rozgrywają się i dramat, i komedia.''- Katarzyna Misiołek- Ostatni dzień roku.,, Łatwo oceniać innych i dawać im rady, ale bardzo trudno słuchać, kiedy ktoś analizuje twoje życie. Zwłaszcza jeśli ma rację."- Krystyna Mirek- Cena szczęścia.,, Czasem nawet pozornie szaleńcza decyzja nie musi mieć złych konsekwencji."- Krystyna Mirek- Cena szczęścia.,, Prawdziwą władzę może zyskać ten, kto pozna sposób tworzenia czegoś, co ma o wiele większą moc. Miłość.''- Krystyna Mirek- Cena szczęścia.

Komentarze