Ulubione wydawnictwa ŚBK- które są mi bliskie


O moich ulubionych wydawnictwach mogłabym pisać godzinami. Do każdego mam ogromny sentyment i każdego uwielbiam w inny sposób. Za ciekawą tematykę, za to, że wydają moich ukochanych autorów, za piękne okładki, cudowną współpracę i wiele innych. Kolejność przypadkowa.Wydawnictwo Filia cenię sobie za to, że wydają książki polskich pisarzy, których kocham. Ich twórczość zawsze biorę w ciemno, bo wiem, że nigdy mnie nie zawiodą. Mają również przepiękne okładki, które od razu krzyczą, by po nie sięgnąć. Przeglądając moje półki można zauważyć, że najwięcej książek mam właśnie z tego wydawnictwa. Czwartą stronę uwielbiam za to, że stworzyła dział poświęcony tylko fantastyce, a jak sami wiecie uwielbiam ten gatunek i zawsze chętnie sięgam po książki, które mi wydawnictwo proponuje. Spełniają wszystkie moje oczekiwania czytelnicze, mogę się przy nich odprężyć, zapomnieć o otaczającym świecie. Do tego cenię sobie ich za wspaniałą współpracę, a także za to, że wydają powieści ukochanych polskich pisarzy z pięknymi okładkami, które cieszą oko. Feeria Young za doskonałą współpracę, za książki Kasie West, które chwytają za serducho. Za przyjazną atmosferę i zrozumienie, gdy obowiązki nie pozwalają w czasie opublikować recenzji ;) Dzięki wydawnictwu mogę się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia i za to jestem im wdzięczna!


Replikę za to, że wydaje książki Hanny Greń, Krystyny Śmigielskiej i innych autorów po których często sięgam, gdy kolejne ich powieści lądują na rynku. Za poruszanie tematyki, dzięki której mogę bez problemu napisać pracę licencjacką :) Za miłą współpracę, przyjazną atmosferę. :)
Noveares za książki Augusty Docher, Anny Kasiuk, Magdaleny Knedler, Agnieszki Lingas- Łoniewskiej, Karoliny Klimkiewicz a także Michała Biardy. Za miłą współpracę, za to, że mogę poznawać nowych debiutantów, którzy często mnie mile zaskakują pomysłowością na fabułę. 


Wydawnictwo Muza za książki Katarzyny Misiołek, debiutującą Sylwię Winnik, a także za świetną współpracę. A także za powieści Ilony Gołębiewskiej przy których znajduje ukojenie i odprężenie. 


Mogłabym tu jeszcze wymieniać i wymieniać, ale nie chce was w ten sposób zanudzać ;) Uwielbiam wszystkie wydawnictwa z którymi współpracuje. Każdego dnia jestem im wdzięczna, że mi zaufali. A wy? Jakie wydawnictwa lubicie :)?

Komentarze

  1. Wymieniłaś wydawnictwa z którymi marzę by nawiązać współpracę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Moi faworyci to zdecydowanie wydawnictwo Kobiece i Jaguar za świetne książki, które mają w swojej ofercie. Bardzo lubię również wydawnictwo Dolnośląskie i Media Rodzina za Harry'ego Pottera <3
    Pozdrawiam!
    http://recenzjeklaudii.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz