Powrót Maggie O' Dell!- Czyli nowa Alex Kava! Oraz wznowienie Dotyku zła!


Wiecie już, że niebawem na rynku wydawniczym pojawi się nowa opowieść Alex Kavy? Kolejny raz będziemy mogli zajrzeć do umysłu autorki, z wypiekami na twarzy obserwować poczynania Maggie O'Dell, zastanawiać się kim tym razem jest morderca i dlaczego posunął się do tak okrutnego czynu? Czy bohaterce uda się dopaść przestępcę? A może on dopadnie ją szybciej?

Główna bohaterka, którą mieliśmy okazję dawno temu poznać, od kilku lat otrzymywała informacje, skrawki dowodów na temat różnych morderców. Nie ruszając się nawet ze swojego służbowego stołka potrafiła z doskonałą precyzją i dokładnością stworzyć portrety psychologiczne sprawców. Dzięki swojej przenikliwości i umysłowi potrafiła pomóc w aresztowaniu różnych morderców. Tym razem, pierwszy raz od niepamiętnych czasów opuści swoje stanowisko i zjawi się na miejscu zbrodni. Praca w terenie ma jej ułatwić stworzenie kolejnego profilu sprawcy. W międzyczasie giną kolejne ofiary, morderca działa według określonego wzorca. Łatwo go dopaść? Wcale nie. Gdy skupi się na naszej głównej bohaterce już nic nie będzie takie same. To będzie zabawa kotka i myszki. Tylko kim będzie kot, a kim myszka? 

Wiemy na pewno, że autorka zapewni nam niezapomniane wrażenia, pełne akcji, adrenaliny, gęsiej skórki. Mocne sceny sprawią, że będą nam się śnić po nocach, a strach o główną bohaterkę, to jak jej historia będzie się rozwijać, coraz bardziej będzie nas popychać w stronę poznania finału. Emocje uderzają z każdej strony, psychologiczne portrety postaci szokują i intrygują. Książki Kavy są idealne na gorsze dni, gdy chandra życia codziennego nie daje nam spokoju, albo gdy za oknem pogoda nie sprzyja nadto dobrym optymizmem. Wtedy warto zaszyć się pod kocem z ciepłą herbatą i lekturą w ręce i zatopić się w świecie trzymającego w napięciu thrillera, który zapewni nam niezapomnianych wrażeń. 

Również niebawem nastąpi wznowienie pierwszej części cyklu o Maggie O'Dell pt. ,,Dotyk zła''. Jest to początek przygód bohaterki. Możemy zobaczyć jak wszystko się zaczęło. Nie zabraknie znowu akcji, adrenaliny, napięcia towarzyszącego nam od początku do końca. Wnikliwego portretu postaci i świetnej zabawy. Jesteście chętni trafić do tego świata? Zamienić się w detektywa i znaleźć morderce? 

A na razie zapraszam do odwiedzenia strony, gdzie zakupić możecie atrakcyjne pakiety z gadżetami w promocyjnej cenie! www.alex-kava.pl.

Cykl Maggie O'Dell:

1. Dotyk zła
2. W ułamku sekundy
3. Łowca dusz
4. Granice szaleństwa
5. Zło konieczne
6. Zabójczy wirus
7. Czarny piątek
8. Kolekcjoner
9. Śmiertelne napięcie
10. Płomienie śmierci
11. Ostateczny cel
12. Przedsmak zła

Komentarze