Cztery pory roku - czyli jak wygląda życie autorów.


Każdy preferuje inną porę roku. Ja uwielbiam najbardziej wiosnę i lato. Pierwszą za przyrodę, która budzi się do życia, a lato za ciepłe promienie słońca, błogi relaks i spokój. Przez to powstał pomysł (pewnie już ktoś na niego wpadł wcześniej :P oryginalna nie jestem :P), by pokazać wam za, co autorzy lubią daną porę roku ;) Pierwszym moim gościem, który trafił w moje skromne progi jest Marta Matulewicz :) ,,Mieszkanka małego ślicznego miasta, w którym dorastała i z którego wyjechała na dziesięć lat do Wielkiej Brytanii. Wróciła stamtąd z dwójką dzieci, mężem i z 89 kartonami rzeczy absolutnie potrzebnych. Dylematy Laury to debiut, który rozśmieszy do łez każdego czytelnika''- opis z lubimyczytac.pl

1. Za co lubisz jesień? 

Za piękne kolory, za szeleszczące liście pod nogami, za ciepłe promienie jesiennego słońca, za możliwość schowania się pod kocem z kubkiem pysznej herbaty.

2. Jesienią jadam najchętniej? 

Jesienią jadam najczęściej zupę ( krem z dyni) którą rodzinnie uwielbiamy, to jest jeden z powodów dla których tak lubię jesień.

3. Co lubisz czytać w tym okresie? Jakie książki preferujesz czytać? 

Uwielbiam czytać wszelkiego rodzaju thrillery, kryminały, zagadki kryminalne, dzięki deszczowej pogodzie znakomicie potrafię wczuć się w klimat powieści

4. Co najchętniej robisz w tej porze roku? Jesteś wtedy aktywna czy raczej wolisz leniuchować? 

Staram się właśnie jesienią nie siedzieć z tyłkiem na kanapie i regularnie ( 3-4 razy w tygodniu ) ćwiczę. Chodzę na Total Body Condition, Tabate, Zumbę, dzięki czemu pozostaję w jesieni w doskonałej kondycji fizycznej jak i psychicznej. Na leniuchowanie też się czas np. gdy trzeba dokończyć czytanie fascynującego kryminału.

5. Czy jesienią lepiej ci się pisze? Czy raczej masz niemoc twórczą?

Uwielbiam pisać jesienią, mam wtedy najlepsze pomysły. Zupełnie nie potrafię, jak można pisać latem ? Wolę wtedy całe dnie spędzać na dworze z dziećmi.  Podejrzewam, że tak bardzo lubię jesień ponieważ ja urodziłam się na początku października :). 

Komentarze

  1. Bardzo ciekawa seria. Na pewno będę czytać każdą jej odsłonę. 😊

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz