Perversion - początek serii


Kiedy zobaczyłam tytuł i poznałam wiele pozytywnych opinii dotyczące tej części, zapragnęłam się zapoznać z książką. Zastanawiałam się, czy również mnie zachwyci, czy jednak spowoduje, że jej znienawidzę. Czy to będzie team love, czy team hate. I już wiem, dlaczego tyle osób pokochało Perversion Trilogy. 

Zacznę może od tego, że nim zaczęłam czytać książkę, ona już dobiegała końca. Tak mnie fabuła wciągnęła w swoje odmęty, że nie potrafiłam jej odłożyć, dopóki jej nie skończę. Bardzo polubiłam postacie, które przewijają się przez powieść. Zarówno tych złych, poharatanych, jak i tych z odrobiną dobroci. Ogromnym plusem powieści jest fakt, że miłość i sceny łóżkowe nie borą góry nad fabułą. Mamy czas na zaznajomienie się z całą resztą, która jest kluczowa w opowiadanej historii. Poznajemy trzy różne gangi, jakie realia w nim panują. Czym się kierują, co stawiają na pierwszym miejscu. 

Fabuła podzielona jest na dwie części. Poznajemy przeszłość głównych bohaterów, jak to się stało, że ich drogi się skrzyżowały. Druga część rozgrywa się pięć lat po tych wydarzeniach. Wiele w ich życiu się zmieniło, wiele w swojej rzeczywistości doświadczyli i dużo rzeczy się nauczyli. Też podobał mi się fakt, że mogłam poznać myśli i przeżycia zarówno Ponurego jak i Sztuczki, dzięki czemu bardziej zapałałam do nich sympatią, podobało mi się ich poczucie humoru i zażyłość z bliskimi osobami. Jestem ciekawa, jak potoczą się ich dalsze losy, gdyż zakończenie jest dość szokujące i oczekiwanie na kontynuację rośnie. Polecam!

Za przeczytanie książki dziękuję Taniej Książce. Dzięki Taniej Książce poznałam wiele ciekawych lektur, które z przyjemnością wam polecam. Zachęcam do przeczytania fragmentu powieści, który znajdziecie tu: Perversion. A tutaj możecie zakupić pierwszy tom: Perversion. Jeśli ciekawi was taka tematyka, to powieści z tego gatunku możecie znaleźć tu: Niegrzeczne książki.

Komentarze