Rywale - Vi Keeland


Wiele słyszałam dobrego o twórczości Vi Keeland. W szczególności zasięgałam opinii na profilu Instagramowym @magical_daily, gdyż często u niej widziałam zarówno twórczość samej autorki, jak i napisane powieści w duecie. Więc gdy zobaczyłam książkę w propozycjach do recenzji, postanowiłam się zapoznać z jej najnowszym dziełem. I muszę przyznać, że znalazłam kolejną autorkę książek, po które będę z przyjemnością sięgać. 

Była pikanteria, przyciąganie, niebezpieczne iskry, walka między sercem, a rozumem, problemy życia codziennego i wiele innych. Bałam się, że sceny łóżkowe przysłonią fabułę, jednak one dodawały tu smaczku, a relacje między postaciami, te podchody i zmaganie się z własnymi słabościami, potęgowały wzmożony apetytu na więcej. Bohaterowie wyraziści, charakterni, przede wszystkim ludzcy, którym pieniądze nie przysłoniły oczu. Są zabawni, uroczy i nie sposób ich nie polubić. Odprężyłam się przy książce, miło spędziłam czas i na kilka godzin zapomniałam o otaczającym świecie. Z pewnością niebawem sięgnę po kolejną pozycję autorki. Polecam!

Książkę otrzymałam dzięki Taniej Książce. Książkę można zakupić tu: Rywale. Zachęcam również do poznania fragmentu książki, który znajdziecie tu: Rywale. Warto również zajrzeć do sekcji : Niegrzeczne książki.

Komentarze