Blogowe osiągnięcia

Nigdy nie pomyślałabym, że osiągnę w życiu tyle wspaniałych sukcesów, które nie tylko cieszą oko, ale także moje serce. Bloga prowadzę od ponad dwóch lat i cieszę się wiele osób zauważyło, że oddaje temu całą siebie, by jak najlepiej przedstawić książki warte polecenia. Chciałabym tu podziękować autorom oraz wydawnictwom za to, że obdarzają mnie ogromnym zaufaniem. To dla mnie wielkie wyróżnienie, a także satysfakcja, że to co robię jest zauważane i doceniane przez innych. 

Chciałabym przede wszystkim podziękować Feeria young, Akurat, BIS, Replice, Pearlic, Bernardinum, Czarna Kawa za to, że mogłam objąć swoim patronatem medialnym bardzo ciekawe książki oraz pozostawić w nich krótką opinię na temat przeczytanej lektury. Wiele to dla mnie znaczy i ogromnie cieszy.

Chciałabym też podziękować autorom: Ewa Seno, Krystyna Śmigielska, Hanna Greń, Ewelina Rubinstein, Monika Zajas, Jarosław Stokłosa, Paulina Klecz, Augusta Docher, Angelina Caligo, Edyta Kowalska, Marcin Tarka, Ewa Cichocka, Agnieszka Werachowska, za to, że mogłam przejąć pieczę nad waszymi powieściami, a także za wywiady , których chętnie udzielaliście.

Podziękowania należą się także: Edycie Kowalskiej, Annie Kasiuk, Agacie Suchockiej, Małgorzacie Gwarze, Klaudii Kopiasz, oraz Hannie Greń- pomagacie wychwycić błędy w moich recenzjach, a także dajecie mentalnego kopa do działania.

I na koniec chciałabym podziękować wydawnictwom (których nie wymieniłam wcześniej) z którymi od początku lub nie dawna współpracuje. Cieszę się, że obdarzyliście mnie zaufaniem, wysyłacie ciekawe propozycje powieści do przeczytania, a także za szybką ich wysyłkę :)


Mój medialny patronat:

Ból za ból Ogień za ogieńJerozolima miasto BogaW ogieńPułapkaHabbatumŚcieżki przeszłościZ twojej winySycylia między niebem a morzemZakątekCynamonowe dziewczynyOtulone ciemnościąKobieciaraChłopak z sąsiedztwaŁowcy główPowołanie strażnikaMagia słów

Moja rekomendacja znalazła się na:

Habbatum Łowcy głów


ZakątekNieuniknioneRaven ShadowŚcieżki przeszłościPułapka

Recenzja znalazła się w:

AutodestrukcjaKomentarze

  1. My, to kropelka w morzu. Madziu, wszystko zawdzięczasz swojej determinacji, odwadze i pasji, z jaką oddajesz się temu zajęciu. Oby tak dalej!

    OdpowiedzUsuń
  2. Imponujące dokonania :-). Gratuluję i życzę kolejnych :-)!
    Pozdrawiam,
    Zaczytana do samego rana

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz